
2024 => 2 +0 +2 +4 =8
Augusztus a 8. hónap
A 8. napon =2024. 08. 08-án
három nyolcas energiája, információja hatja át az életünket!
Ha megvan Neked Grigorij Grabovoj könyve a feltámadásról,
AZ EMBEREK FELTÁMASZTÁSÁNAK MÓDSZEREI ÉS AZ ÖRÖK ÉLET – MOSTANTÓL A VALÓSÁGUNK!
című műve,
akkor abban a 45. oldalon találod a következőket:
„Vannak adatok arról, hogy az Utolsó vacsorán Jézus Krisztus a tanítványainak adta a nyolcas jelét, amelyet megdöntött olyannyira, hogy a jel egyszerre jelentse a nyolcas számot és a végtelent. Ez az ő szintjének a jelképe volt, amelyet a kezében tartott, majd átadta a tanítványainak.
Ha nyolcas függőlegesen áll, akkor ez az egyszerű nyolcas számjegy, ha vízszintesen van, akkor ez a végtelen jele.
Az egyszerű nyolcas számjegy – ez egy szám, amely nyolc egységnek az összege, azaz véges számú elemekből áll.
A vízszintesen elhelyezett nyolcas számjegy – ez már egy teljesen más jellegű nyolcas, ez már a végtelen szimbóluma, ez a végtelen mennyiségű elemek szimbóluma, a kapcsolatok végtelen számának szimbóluma.
Jézusnál a nyolcas meg van döntve, azaz egy köztes állapotban van a két véglethez, a vízszintes és a függőleges helyzethez képest.
Az ilyen módon megdöntött nyolcas egy számszimbólum, amely a végtelennek a véges számba történő átmenetének felel meg.
Megfelel az alapstruktúrának, amely összeköti a végtelen számú jelenségeket egy konkréttal, az átmenetet jelenti a Világ sokszínűségétől ahhoz a konkrétumhoz, amit most látunk, érzünk és érzékelünk.
Ez jel szimbolizálja a lelki és az anyagi kapcsolat elvét.
Lényegében a teremtés aktusát jelenti.
Egészen a közelmúltig ez a tudás rejtve volt,
most először mutatom be ennek a jelnek a tulajdonságait.”
Írja Grigorij Grabovoj a AZ EMBEREK FELTÁMASZTÁSÁNAK MÓDSZEREI ÉS AZ ÖRÖK ÉLET – MOSTANTÓL A VALÓSÁGUNK! című művében.
.
FONTOS!!!
A mai nap nemcsak a gondolatok, vágyak anyagi világba való lehozására ad különlegesen erős támogatást, hanem a nem kívánt dolgok, régi sérelmek, családi gondok, betegségek eltörléséhez, kiradírozásához is!
Használhatod a gyakorlatokat, melyeket ajánlottam már,
és/vagy
a tanfolyamaimban, könyveimben lévő gyakorlatokat (karmaoldás pl.)
és/vagy
Grigorij Grabovoj által ajánlott gyakorlatokat.
Minél több időt tudsz a mai napon ezzel tölteni,
annál több segítséget kapsz a céljaidhoz.
NE HIDD EL, PRÓBÁLD KI!
Köszönöm mindannyiunk nevében!
folytatás következik